YAZARLARLA TURLAR

Sayfa: 1 / 1
ŞAİRİMİZ ŞÜKRÜ ERBAŞ İLE NAZIM`IN İZİNDE BALKANLAR 1.BÖLÜM
ŞAİRİMİZ ŞÜKRÜ ERBAŞ'IN ANLATIMLARIYLA NAZIM'IN İZİNDE BALKANLAR
02.08.2017
399.00
YAZARIMIZ SİNAN AKYÜZ İLE BOSNA HERSEK TURU
İNCİR KUŞLARI KİTABININ YAZARI SİNAN AKYÜZ İLE BOSNA HERSEK TURU
17.08.2017
550.00
EROL MÜTERCİMLER İLE CUMHURİYETİN İZİNDE ANADOLU
EROL MÜTERCİMLER'İN OBJEKTİFİNDEN CUMHURİYETİN İZİNDE ANADOLU
06.09.2017
2250.00 TL
EROL MÜTERCİMLER İLE ATATÜRK`ÜN İZİNDE BALKANLAR
EROL MÜTERCİMLER'İN OBJEKTİFİNDEN ATATÜRK
26.10.2017
790.00
   
Sayfa: 1 / 1

Dünyayı Bizimle Keşfedin


Hayatın keyfi yeni yerler keşfederek bambaşka dilden, dinden, kültürden insanlar tanıyarak anlamlanır. Hayata bakışımıza farklı bir açı kazanıp dünyayı başka bir gözle görmemizi sağlar.


Dünyayı tanımaya bulunduğunuz ülke dışında bir yerle başlamak ise artık oldukça kolay. Çoğu yurtdışı turları size birden fazla seçenek sunarak ülke içinde yapacağınız tatil fiyatı ile aynı ya da zaman zaman daha bile ucuza gelen opsiyonlar oluşturmaktadır.


Bu nedenle artık tatil planlaması yaparken birçok kişi paket halinde satılan yurtdışı turları ile tatil fırsatlarını değerlendirmektedir.


Satın alınan bu turlar çıkacağınız tek bir uçak yolculuğu ile birden fazla şehri ve ülkeyi aynı program kapsamında görmenize olanak sağlıyor. Bu tarz tatil seçeneklerini ise acentemiz vasıtası ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sizin yerinize konaklamanızı, rehberliğinizi, tercih ettiğiniz programa göre uçak ya da otobüs biletinizi ve transferlerinizi biz düşünüyoruz. Size de sadece keyifle tatil yapmak kalıyor.


Konusunda uzman kadromuz ile yapacağınız yurtdışı turları unutulmaz birer maceraya dönüşüyor. Kaliteli hizmetten ödün vermeyen çalışma prensibimiz ile tatilinizi riske atmadan güven içerisinde dünyanın herhangi bir yerinde geçirmek artık bir lüks değil.


Birden fazla tatil seçeneği, istediğiniz mevsimde istediğiniz yerde ve konforunuzdan ödün vermeden uygun fiyatlı, taksitli ödeme seçenekleri ile yurtdışı turları artık tatil planlamanızda önceliğiniz olacak.


Sizin bu yeni deneyimlerle dolu maceranızda güvenli bir yol arkadaşı olarak dilediğiniz şeyleri sizin için düşünmek ise bizim işimiz. Gönül rahatlığı içinde heyecanlı bir tatilde görüşmek üzere.